Avarinė tarnyba 24/7

Naujienos

Šių metų gegužės 25 d. UAB „Prienų vandenys“ kartu su Alytaus aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnais Prienuose vykdė patikrą.

Šių metų gegužės 25 d. UAB „Prienų vandenys“ kartu su Alytaus aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnais Prienuose vykdė patikrą, gyventojų neprisijungusių prie centralizuotų nuotekų tinklų. Tikrino nuotekų išgrėbimo duobes, ėmė mėginius iš nuotekų valymo įrenginių. Šįkart buvo tikrinamos Žemaitės ir Kauno gatvės.

Patikrinimo tikslas – įsitikinti, ar gyventojai tinkamai tvarko buitines nuotekas, ar gyventojų nuotekų kaupimo rezervuarai atitinka reikalavimus, ar aplinka neteršiama buitinėmis nuotekomis.

Buvo aptikta pažeidimų, dėl kurių buitinės nuotekos patekdavo į aplinką – pažeidėjai nubausti. Už aplinkos teršimą nuotekomis fiziniams asmenims gresia administracinė bauda nuo 60 iki 300 eurų. Taip pat gali tekti atlyginti aplinkai padarytą žalą, kuri apskaičiuojama individualiai ir gali būti net kelis kartus didesnė už baudą.

Šis patikrinimas buvo trečias šiais metais, planuojami dar 5 reguliarūs patikrinimai. Gyventojams, norintiems tausoti gamtą ir siekiantiems išvengti finansinių nuostolių, informacija apie prisijungimo sąlygų išdavimo tvarką pateikiama interneto svetainėje https://www.prienuvandenys.lt/kaip-tapti-abonementu/prisijungimo-salygu-isdavimas/ arba telefonu  8 600 49633

Kitos naujienos

Kontaktai

* Prieššventinę dieną
dirbame 1 val. trumpiau

© 2021 UAB „Prienų vandenys”. Visos teisės saugomos | Sukurta TOirDO