Avarinė tarnyba 24/7

Apie mus

1000
Išgauta vandens 2020 m.
0
Gręžiniai
0
Vandenviečių

1991 m.

Reorganizuojamos Kauno teritorinės vandentiekio ir kanalizacijos valdybos Prienų cecho pagrindu 1991 m. rugsėjo 16 d. Prienų rajono valdyba įregistravo Prienų valstybinę vandens tiekimo įmonę. Įmonė teikė vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas Prienų m. gyventojams, įmonėms ir organizacijoms.

Prie šios įmonės prijungus Prienų rajono komunalinio ūkio valdybą, įmonė reorganizuota į Prienų valstybinę vandens tiekimo ir komunalinių paslaugų įmonę. Tuo metu įmonėje dirbo daugiau nei 150 darbuotojų. Įmonė teikė vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas, šiukšlių ir gamybos atliekų surinkimo ir transportavimo, gyventojų šiukšlių ir atliekų surinkimo ir transportavimo, statybinių atliekų sutvarkymo, vandens paskirstymo ir kanalizacijos sistemų techninės priežiūros, kapinių priežiūros, gatvių, šaligatvių valymo, želdinių priežiūros, žiemos metu gatvių, šaligatvių valymo, barstymo smėliu ir smėlio-druskos mišiniu darbus, gatvių apšvietimo ir kitas komunalines paslaugas.

1992 m.

1993 m.

Įmonė įsikūrė buvusiose Prienų KMK patalpose Pramonės g. 7, Prienai.

Keičiantis LR įstatymams, teisės aktams 1995 m. rugsėjo 27 d. Prienų rajono savivaldybė įmonę įregistravo kaip specialiosios paskirties uždarąją akcinę bendrovę „Prienų vandenys“, kurios specialiosios paskirties statusas vėliau buvo panaikintas ir bendrovė tapo uždarąja akcine bendrove „Prienų vandenys“

1995 m.

2005 m.

Prie UAB „Prienų vandenys“ reorganizuojant buvo prijungtas Jiezno komunalinis ūkis, tuo pačiu perimant visas teises ir pareigas. Bendrovė paslaugas teikė ne tik Prienų mieste, bet ir visame Prienų rajone.

Kontaktai

* Prieššventinę dieną
dirbame 1 val. trumpiau

© 2021 UAB „Prienų vandenys”. Visos teisės saugomos | Sukurta TOirDO