Avarinė tarnyba 24/7

Naujienos

Paruoškite vandens apskaitos mazgus šalčiams

     Prasidėjus šaltajam periodui UAB „Prienų vandenys“ prašo individualių namų šeimininkų, įmonių vadovų, namų valdų administratorių apžiūrėti ir įvertinti, ar pakankamai apšiltinti vandens apskaitos mazgai.

Patalpose, kur įrengtas vandens apskaitos mazgas, temperatūra neturi būti žemesnė nei +5 C°. Priešingu atveju, vidaus vamzdynuose ir skaitiklyje esantis vanduo gali užšalti. Tipinės užšalimo pasekmės: vandens tiekimo pertrūkiai ir skaitiklių sugadinimas. Vadovaujantis LR aplinkos ministro 2006 m. gruodžio 29 d. įsakymu Nr. D1-629 „Dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros naudojimo ir priežiūros taisyklių patvirtinimo“ 9.7 punktu ir jų 2011 m. gruodžio 23 d. pakeitimo Nr. D1-1011 16¹ punktu, geriamojo vandens vartotojai užtikrina ir atsako už geriamojo vandens naudojimo įrenginių taip pat ir vandens apskaitos mazgo priežiūros reikalavimų vykdymą.  Sumokėti už tokio lygio avarijų likvidavimą ir sugadintus skaitiklius turi patalpų savininkas.

Siekdama apsaugoti vartotojus nuo nepatogumų bei nuostolių, UAB „Prienų vandenys“ primena, kaip tinkamai pasiruošti žiemai, ir rekomenduoja:

  • užsandarinti pastatų duris, rūsių langus, bei kitas kiaurymes;
  • papildomai apšiltinti nešildomose patalpose (rūsiuose, sodo nameliuose, garažuose, gamybinėse patalpose ir kt.) esančius vandens apskaitos mazgus, vamzdynus bei įrenginius, panaudojant termoizoliacines medžiagas;
  • kreiptis į UAB „Prienų vandenys“ dėl vandens atjungimo ir skaitiklių nuėmimo negyvenamose bei nešildomose patalpose tel. (8 319) 60147,  mob. tel. 8 699 90783.

UAB „Prienų vandenys“ administracija

Kitos naujienos

Kontaktai

* Prieššventinę dieną
dirbame 1 val. trumpiau

© 2021 UAB „Prienų vandenys”. Visos teisės saugomos | Sukurta TOirDO