Avarinė tarnyba 24/7

Naujienos

Informacija UAB „Prienų vandenys“ vartotojams

UAB „Prienų vandenys“ vartotojai ne visada laiku deklaruoja geriamojo vandens skaitiklio rodmenis, taip kaip numatyta Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų sutartyje: „<…> kas mėnesį (o šalims pasirinkus 2 mėnesių ataskaitinį laikotarpį – kas 2 mėnesius)“. Dažnu atveju vartotojo nereguliarūs mokėjimai apsunkina jo paties suvartoto geriamojo vandens ir mokėtinų sumų vedamą apskaitą, kyla daug klausimų dėl mokėtinų sumų ir už kokį kiekį vartotojas jau yra atsiskaitęs.

UAB „Prienų vandenys“ siekiant išvengti ilgo vartotojo geriamojo vandens skaitiklio rodmenų nedeklaravimo  (vartotojams kurie nedeklaruos rodmenų ilgiau nei šešis mėnesius), bendrovė privalomai siųs savo darbuotoją, nurašyti skaitiklių rodmenis ir apžiūrėti patį skaitiklį. Tokia skaitiklio rodmenų nurašymo kaina – 12,10 Eur.

Išvykstantys ilgesniam laikui ar būstuose negyvenantys vartotojai privalo iš anksto apie tai pranešti UAB „Prienų vandenys“ specialistams el. paštu vandensimokos@prienuvandenys.lt arba telefonu 8 319 60147. Informuodami apie išvykimą, Jūs turite nurodyti laikotarpį, per kurį pageidaujate negauti sąskaitų už vandenį ir apmokėti priskaitytą pardavimo kainą (Jums bus pateikta sąskaita). Apie šį faktą pranešusiems vartotojams bendrovė privalomai nesiųs savo darbuotojo nurašyti skaitiklių rodmenis ir apžiūrėti patį skaitiklį.   

Kitos naujienos

Kontaktai

* Prieššventinę dieną
dirbame 1 val. trumpiau

© 2021 UAB „Prienų vandenys”. Visos teisės saugomos | Sukurta TOirDO