Meniu Uždaryti

UAB „Prienų vandenys“ pakartotinai pratęsia amnestijos taikymą savanoriškai pranešus apie savavališką prisijungimą

UAB „Prienų vandenys“ džiaugiasi gyventojų vis didėjančiu supratingumu, kad pratęsus amnestijos taikymą atsiranda vis daugiau gyventojų, kurie savanoriškai praneša apie savavališką prisijungimą prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų.
UAB „Prienų vandenys“ primena, jog amnestija, kurios metu gyventojams savanoriškai pranešus apie savavališkus prisijungimus prie vandens tiekimo ar nuotekų surinkimo tinklų nebus taikomos baudos, galioja iki 2021 m. kovo 1 d. Norėdamas išvengti baudos, gyventojas apie savavališką prisijungimą turi savanoriškai pranešti UAB „Prienų vandenys“ abonentų grupei, telefono Nr. (8 319) 60147.
Taipogi, gyventojams prisijungusiems lietaus nuotekų tinklus į centralizuotus nuotekų tinklus prašome savanoriškai, apie tai pranešti UAB „Prienų vandenys“ specialistams. Bendrovės specialistai geranoriškai padės visais atsijungimo nuo nuotekų tinklų klausimais.
UAB „Prienų vandenys“ siekia padėti gyventojams – sudaro palankias sąlygas įsiteisinti ir legaliai naudotis vandens tiekimo ir buitinių nuotekų šalinimo paslaugomis. Visų bendromis pastangomis galima pasiekti gerų rezultatų.